znajdź nas

Wystarczy jedno kliknięcie, a poprowadzimy Cię do celu.

prowadź mnie

 Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja
 al. Politechniki 1, 93-590 Łódź
 Punkt Informacyjny:

Telefon: +48 42 295 02 54

E-mail: infopunkt@sukcesja.eu 


 Autobusy: 55, 57, 74A, 74B, N4A, N4B, N7 
 Tramwaje: 15, 16, 17

Inwestor
FABRYKA BIZNESU Sp. z o.o. +48 42 632 87 11 biuro@sukcesja.eu
Biuro Dyrekcji CH-R Sukcesja
Zofia Sałwacka 697 271 791 biuro@sukcesja.eu
Biuro parkingu
730 353 532
Ochrona i monitoring
42 295 02 60 sukcesja2@impel.pl
Dział Techniczny
697 271 524 technicy@sukcesja.eu
Dział Marketingu - kontakt z mediami
Anna Kulik Specjalista ds. Marketingu 785053304 a.kulik@sukcesja.eu
Dział Marketingu
Małgorzata Janiec Specjalista ds. Marketingu 608 288 124 m.janiec@sukcesja.eu
Dział Marketingu
Manuela Jach Specjalista ds. Reklamy 697 272 524 m.jach@sukcesja.eu
Dział Najmu
Piotr Kowalski Dyrektor ds. Komercjalizacji p.kowalski@sukcesja.eu
Dział Najmu
Kinga Karolak Specjalista ds. Komercjalizacji 697 272 542 k.karolak@sukcesja.eu
Sprawy i pytania związane z fakturami i płatnościami
697 272 544 faktury@sukcesja.eu

Godziny otwarcia

DZISIAJ OTWARTE: 10:00 - 21.00

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 21.00
sobota
10:00 - 21.00
niedziela
10:00 - 21:00

Lokalizacja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja
al. Politechniki 1, 93-590 Łódź
Punkt Info: +48 42 295 02 54


Autobusy: 55, 57, 74A, 74B, N4A, N4B, N7 
Tramwaje: 15, 16, 17

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja
al. Politechniki 1, 93-590 Łódź
Punkt Info: +48 42 295 02 54


Autobusy: 55, 57, 74A, 74B, N4A, N4B, N7 
Tramwaje: 15, 16, 17