Coworking

Czym jest Smart Office?

Smart Office w Sukcesji pierwszy bezpłatny coworking w łódzkim centrum handlowym już otwarty!

Helenów, Źródliska, Krańcówka i Zdrowie – tak nazywają się sale w naszej przestrzeni coworkingowej w CH-R Sukcesja, przy al. Politechniki 1. To pierwsze tego typu miejsce dostępne w łódzkim Centrum Handlowym. Ze Smart Office korzystać może każdy pełnoletni odwiedzający Sukcesję. W szczególności dedykowany jest on mikro przedsiębiorcom, freelancerom oraz tym, którzy po prostu poszukują wygodnego miejsca do pracy. Smart Office to  240 m2 dostępnych dla gości 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 21:00, a w soboty od 10:00 do 18:00.

Do dyspozycji gości oddajemy następujące sale:

Helenów - sala do 5 osób

Źródliska - sala do 8 osób

Krańcówka - sala do 10 osób

Zdrowie - sala do 4 osób

Coworking czyli z j. ang. „współpraca” to możliwość pracy w specjalnym biurze, gdzie można wynająć biurko na dowolny czas. W Polsce powstawanie takich przestrzeni jest coraz bardziej popularne. Z reguły jednak korzystanie z nich jest płatne. Smart Office to inicjatywa, w której nie tylko będzie można popracować zupełnie za darmo w centrum miasta, ale i poczuć łódzki klimat.

Celem projektu jest stworzenie platformy do spotkań łódzkich przedsiębiorców, wymiany ich doświadczeń i networkingu. Goście Smart Office na miejscu będą mogli napić się kawy, skorzystać z bezpłatnego Wi-FI czy sprzętu biurowego. Dodatkowo łódzcy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z możliwości tzw. „wirtualnego adresu”, czyli zarejestrowania swojej firmy w Centrum w celu adresowania na niego biznesowej poczty.

Goście Smart Office będą mogli wykorzystywać jego potencjał do rozwijania własnych firm. Oprócz organizowania autorskich inicjatyw, otrzymają możliwość uczestnictwa w warsztatach biznesowych oraz cyklicznym wydarzeniu skierowanym do łódzkiej branży kreatywnej - #PodwieczorekwŁodzi. Uatrakcyjniać go będą znane nazwiska ze świata biznesu, dzięki czemu lokalni przedsiębiorcy otrzymają dużą dawkę wiedzy i inspiracji.

O Smart Office:

Smart Office to nowa przestrzeń coworkingowa znajdująca się na poziomie -1 w CH-R Sukcesja, przy al. Politechniki 1 w Łodzi. Powstał z myślą o klientach Galerii i jej najemcach, przedsiębiorcach oraz freelancerach, którzy szukają miejsca do rozwijania swoich projektów. Łodzianie mogą korzystać z niego za darmo, by spokojnie popracować lub zorganizować własne spotkanie. Regularnie odbywają się w nim warsztaty oraz wydarzenia z łodzianami ze świata biznesu, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem. 

Serdecznie zapraszamy na nasz profil na Facebooku

smartoffice@sukcesja.eu

PN-PT 10:00 - 21:00, SB 10:00-18:00, ND nieczynne
694 449 314 Poziom -1