Coworking

Czym jest Smart Office?

Smart Office w Sukcesji pierwszy bezpłatny coworking w łódzkim centrum handlowym już otwarty!

Helenów, Źródliska, Krańcówka i Zdrowie – tak nazywają się sale w naszej przestrzeni coworkingowej w CH-R Sukcesja, przy al. Politechniki 1. To pierwsze tego typu miejsce dostępne w łódzkim Centrum Handlowym. Ze Smart Office korzystać może każdy pełnoletni odwiedzający Sukcesję. W szczególności dedykowany jest on mikro przedsiębiorcom, freelancerom oraz tym, którzy po prostu poszukują wygodnego miejsca do pracy. Smart Office to  240 m2 dostępnych dla gości 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 21:00, a w soboty od 10:00 do 14:00.

Do dyspozycji gości oddajemy następujące sale:

Helenów - sala do 5 osób

Źródliska - sala do 8 osób

Krańcówka - sala do 10 osób

Zdrowie - sala do 4 osób

Coworking czyli z j. ang. „współpraca” to możliwość pracy w specjalnym biurze, gdzie można wynająć biurko na dowolny czas. W Polsce powstawanie takich przestrzeni jest coraz bardziej popularne. Z reguły jednak korzystanie z nich jest płatne. Smart Office to inicjatywa, w której nie tylko będzie można popracować zupełnie za darmo w centrum miasta, ale i poczuć łódzki klimat.

Es gibt eine Hilfe-Seite, die in verschiedene Themen wie Konto, Bonus, Bankangelegenheiten uvm. unterteilt ist und die meisten Probleme lösen kann. Wer dann immer noch nicht weiterkommt, hat via eine Telefonnummer (nicht gebührenfrei), Live-Chat und E-Mail 24/7 die Möglichkeit, den sehr professionellen 888 casino kundenservice zu kontaktieren, der sich umgehend um das Anliegen annimmt. Nicht wundern, wenn ihr die Supportoptionen nicht sofort sehen könnt, da einige Varianten nur für angemeldete Benutzer zu sehen sind.

 

Celem projektu jest stworzenie platformy do spotkań łódzkich przedsiębiorców, wymiany ich doświadczeń i networkingu. Goście Smart Office na miejscu będą mogli napić się kawy, skorzystać z bezpłatnego Wi-FI czy sprzętu biurowego. Dodatkowo łódzcy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z możliwości tzw. „wirtualnego adresu”, czyli zarejestrowania swojej firmy w Centrum w celu adresowania na niego biznesowej poczty.

Goście Smart Office będą mogli wykorzystywać jego potencjał do rozwijania własnych firm. Oprócz organizowania autorskich inicjatyw, otrzymają możliwość uczestnictwa w warsztatach biznesowych oraz cyklicznym wydarzeniu skierowanym do łódzkiej branży kreatywnej - #PodwieczorekwŁodzi. Uatrakcyjniać go będą znane nazwiska ze świata biznesu, dzięki czemu lokalni przedsiębiorcy otrzymają dużą dawkę wiedzy i inspiracji.

O Smart Office:

Smart Office to nowa przestrzeń coworkingowa znajdująca się na poziomie -1 w CH-R Sukcesja, przy al. Politechniki 1 w Łodzi. Powstał z myślą o klientach Galerii i jej najemcach, przedsiębiorcach oraz freelancerach, którzy szukają miejsca do rozwijania swoich projektów. Łodzianie mogą korzystać z niego za darmo, by spokojnie popracować lub zorganizować własne spotkanie. Regularnie odbywają się w nim warsztaty oraz wydarzenia z łodzianami ze świata biznesu, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem. 

Serdecznie zapraszamy na nasz profil na Facebooku

smartoffice@sukcesja.eu

PN-PT 10:00 - 21:00, SB 10:00-14:00, ND nieczynne
694 449 314 Poziom -1