Nowa Sukcesja, nowa formuła – zdradzamy, co powstanie w strefie rozrywki w łódzkim centrum handlowym

Galeria Nowa Sukcesja to centrum handlowo-usługowe w Łodzi, które wdraża nowy koncept zarówno na skalę lokalną jak i europejską. Odwiedzalność galerii handlowej wzmocni wyjątkowe centrum rozrywki: plac zabaw, kino, siłownia, szkoła tańca, kręgielnia to ponad 30 000 tysięcy m2 a więc ponad połowa całego obiektu. Takiej oferty nie oferuje żadne Centrum Handlowe w Polsce a takiej powierzchni rozrywkowej w galerii nie ma w całej Europie.

„Nowa Sukcesja” zastępująca wcześniejszą „Sukcesję” to wyraźny sygnał: idzie nowe! Centrum handlowo-usługowe w Łodzi nie ma łatwej historii, ale wszystko wskazuje na to, że nadchodzi jego szansa – na świeży koncept powstający w Łodzi i na wyróżnienie się na europejskim rynku. Nowa Sukcesja to 3w1: ponad 100 sklepów znanych sieci, punkty usługowe i rozrywka dla każdego. Już teraz wiemy, że klienci będą mogli odwiedzić takie miejsca, jak: Media Expert, Rossmann, Tedi, McDonald’s czy Starbucks. Tutaj powstaje też jedna z największych Biedronek w kraju (1800 m²!). Budynek centrum przechodzi intensywny remodeling – będzie więcej elementów zieleni, drewna, przeszkleń. Ścisłe centrum, dobry dojazd, nowy pomysł na sukces miejsca – teraz jest czas Amush Investment Group, inwestora galerii. 

Rozrywka dla całej rodziny

Chociaż serce Nowej Sukcesji to handel i usługi, obiekt na pewno wyróżni się na tle innych centrów handlowych strefą rozrywki. Idea jest prosta – każdy znajdzie coś dla siebie.

Rodzice – relaks po pracy, nastolatkowie – rozrywkę po szkole, a najmłodsi – zabawę bez końca. Park rozrywki na poziomie -1 zajmie z już istniejącymi: kinem Helios, kręgielnią i Fit Fabric by Benefit ponad 30 000 m². Co będzie można znaleźć na miejscu? Największy w Europie park trampolin – idealny na weekendową odskocznię oraz największy w Polsce sklep z zabawkami – raj dla dzieci.

Zaplanowano także strefy zabaw dla dzieci, w tym: około 20 tematycznych salek urodzinowych, strefę samochodów bumper cars, tor przeszkód Ninja Warrior, park linowy, ściankę wspinaczkową, tor gokartowy. Nie zabraknie też atrakcji, które łączą zabawę i edukację – szkoły nauki jazdy dla dużych i małych. Pomyślano również o rozrywce dla gamerów – w Nowej Sukcesji stanie 120 automatów z grami. Jedno jest pewne – nikt się nie będzie tutaj nudził! 

Światowe trendy w Łodzi 

Strefa rozrywki w Nowej Sukcesji to nie tylko bogata lista atrakcji. To też nowa jakość. Projekt został stworzony i sfinansowany przez właścicieli galerii: Joannę Bekdas-Bruzdę i Sabriego Bekdas. To właśnie oni stoją za jednym z ulubionych miejsc dla dzieci w Warszawie – AIRO z parkiem trampolin i kosmiczną salą zabaw.Projekt jest inspirowany nowoczesnymi parkami zabaw z Dubaju, Singapuru, Chin czy USA.

Będzie nieco futurystycznie, różnorodnie i, co najważniejsze, ciekawie. Nowa Sukcesja to unikalny koncept, który ma scalać: handel ze strefą rozrywkową i rodziny oraz przyjaciół ze sobą, zmieniając sposób spędzania wolnego czasu. Poza rozrywką na klientów czekać będą: przestrzeń handlowo-usługowa i strefa gastronomiczna z przestronnym food courtem i odnowionymi wnętrzami części wspólnych.

Hopa Lupa

Największe centrum rozrywki w Europie już wkrótce

Kiedy HopaLupa będzie otwarta 

będzie największym w Europie krytym centrum rozrywki dla całej rodziny. Na 20 000 m2 znajdziesz ogromną ilość atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Ogromny park trampolin z wieżami do wspinaczki, park linowy, tor Ninja Warrior i wiele interaktywnych gier. Młodsze dzieci mogą eksplorować liczne konstrukcje do zabawy, wieże i sprawdzać swoje talenty w mini-mieście.

Miłośnicy prędkości są zaproszeni na tor kartingowy lub do gry przeciwko sobie na naszych bumper boats. A kto nie lubi pograć w świetne gry wideo? 120 automatów do gier zagwarantuje godziny zabawy! Wynajmij jedną z wielu tematycznych sal na spektakularną imprezę urodzinową, ciesz się naszymi wystawami na żywo i skosztuj jedzenia w jednej z naszych restauracji. Do zobaczenia wkrótce!

Inwestorem strefy rozrywki jest
Amush Investment Group
+48 42 295 02 51
biuro@amush.pl

Już teraz w galerii działa

  • włoska restauracja Gia Pasta Bar
  • kino Helios
  • 24 torowa kręgielnia
  • oraz siłownia, która przed oficjalnym otwarciem przejdzie gruntowny remont